172-037-181L001
NorCompNorComp
172-037-181L001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 172-037-181L001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 172-037-181L001.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 172-037-181L001
Tau Wae 172-037-181L001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 11920 pcs Pepa Raraunga 172-037-181L001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated Raupapa 172, M Series
Packaging Tray Ētahi Ingoa 8637ME
Tae Mahi -50°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT) Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 5A Momo Hoapā Signal