171-037-203L011
NorCompNorComp
171-037-203L011 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 171-037-203L011
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Ngā Rauemi: 1.171-037-203L011.pdf2.171-037-203L011.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
1020 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 171-037-203L011
Tau Wae 171-037-203L011 Kaihanga NorComp
Whakaahuatanga CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45308 pcs Pepa Raraunga 1.171-037-203L011.pdf2.171-037-203L011.pdf
Waea Wire 20-28 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 171
Packaging Tray Ētahi Ingoa 1237FE
171037203L011
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Feature Feature Cable Side (4-40) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea -
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
171-037-203L001
171-037-203L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT