171-037-113R001
NorCompNorComp
171-037-113R001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 171-037-113R001
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
Ngā Rauemi: 1.171-037-113R001.pdf2.171-037-113R001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
1000 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 171-037-113R001
Tau Wae 171-037-113R001 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 37527 pcs Pepa Raraunga 1.171-037-113R001.pdf2.171-037-113R001.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C)
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa 171
Packaging Tray Ētahi Ingoa 171037113R001
4237ME
Tae Mahi -50°C ~ 100°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Brass
Puka Puka Whakapā Stamped Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub Tae Black
Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37P PNL MNT SLDR
I roto i te taonga: 4773 pcs
Tikiake: 171-037-112-911.pdf
RFQ
171-037-201L001
171-037-201L001
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
I roto i te taonga: 48538 pcs
Tikiake: 171-037-201L001.pdf
RFQ
171-037-113R911
171-037-113R911
Tikiake: 171-037-113R911.pdf
Tikiake: 171-037-112-021.pdf
171-037-113R021
171-037-113R021
Tikiake: 171-037-113R021.pdf
171-037-113R031
171-037-113R031
Tikiake: 171-037-113R031.pdf
171-037-113R051
171-037-113R051
Tikiake: 171-037-113R051.pdf
171-037-103L031
171-037-103L031
Whakaahuatanga: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Tikiake: 171-037-103L031.pdf
171-037-113R011
171-037-113R011
Tikiake: 171-037-113R011.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel