170-037-171L000
NorCompNorComp
170-037-171L000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 170-037-171L000
Kaihanga / Waitohu: NorComp
Whakaahuatanga hua CONN DB37 CRIMP MALE YLW CHROME
Ngā Rauemi: 1.170-037-171L000.pdf2.170-037-171L000.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 170-037-171L000
Tau Wae 170-037-171L000 Kaihanga NorComp
He Rahinga Kei te wātea 4557 pcs Pepa Raraunga 1.170-037-171L000.pdf2.170-037-171L000.pdf
Rahi Rahi, Tahora Hononga 4 (DC, C) Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Yellow Chromate Plated
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa 170
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1737MA
Tae Mahi -50°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 37 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position
Momo Hoapā Signal Momo Hononga Plug for Male Contacts
Kāhua Hononga D-Sub Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DB37 CRIMP MALE TIN
I roto i te taonga: 36661 pcs
Tikiake: 170-037-172-010.pdf
RFQ
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: BSPA66180 0.125" BLK BRD SLEEV
I roto i te taonga: 1872 pcs
Tikiake: 170-03209.pdf
RFQ
170-037-171L030
170-037-171L030
Kaihanga: NorComp
Whakaahuatanga: CONN DB37 CRIMP MALE YLW CHROME
Tikiake: 170-037-171L030.pdf
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: BSPA66580 0.625" BLK BRD SLEEV
170-037-171L020
170-037-171L020
Tikiake: 170-037-171L020.pdf
170-037-171L010
170-037-171L010
Tikiake: 170-037-171L010.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel