SMG160VB331M18X35LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
SMG160VB331M18X35LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMG160VB331M18X35LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMG160VB331M18X35LL
Tau Wae SMG160VB331M18X35LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5826 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa SMG Ripple Current @ Low Frequency 995mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4925A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 92 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 92 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF