LXZ63VB331M12X20LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXZ63VB331M12X20LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXZ63VB331M12X20LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXZ63VB331M12X20LL
Tau Wae LXZ63VB331M12X20LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5403 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa LXZ Ripple Current @ Low Frequency 645mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 85 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose