LXZ6.3VB331M6X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXZ6.3VB331M6X11LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXZ6.3VB331M6X11LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXZ6.3VB331M6X11LL
Tau Wae LXZ6.3VB331M6X11LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5243 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa LXZ Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 250 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose