KZE50VB331M10X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KZE50VB331M10X25LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KZE50VB331M10X25LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KZE50VB331M10X25LL
Tau Wae KZE50VB331M10X25LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4993 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa KZE Ripple Current @ Low Frequency 935mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.87A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Hapa 28 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose