KMG35VB331M10X12LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG35VB331M10X12LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KMG35VB331M10X12LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMG35VB331M10X12LL
Tau Wae KMG35VB331M10X12LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5664 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa KMG Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 525mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 703 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF