KMG16VB331M8X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG16VB331M8X11LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KMG16VB331M8X11LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMG16VB331M8X11LL
Tau Wae KMG16VB331M8X11LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4272 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KMG Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.005 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.005 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF