KMG100VB331M16X25LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG100VB331M16X25LL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KMG100VB331M16X25LL
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KMG100VB331M16X25LL
Tau Wae KMG100VB331M16X25LL Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5248 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa KMG Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 810mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 402 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 402 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF