EMVE100ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVE100ADA331MHA0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMVE100ADA331MHA0G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: EMVE100ADA331MHA0G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMVE100ADA331MHA0G
Tau Wae EMVE100ADA331MHA0G Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182193 pcs Pepa Raraunga EMVE100ADA331MHA0G.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa Alchip™- MVE Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 565-2191-2 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose