EMVA100ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVA100ADA331MHA0G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EMVA100ADA331MHA0G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: EMVA100ADA331MHA0G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EMVA100ADA331MHA0G
Tau Wae EMVA100ADA331MHA0G Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 146753 pcs Pepa Raraunga EMVA100ADA331MHA0G.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa Alchip™- MVA Ripple Current @ Low Frequency 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 291.6mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 565-2078-6
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 330µF