EKXJ221ELL331MMP1S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EKXJ221ELL331MMP1S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EKXJ221ELL331MMP1S
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 220V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EKXJ221ELL331MMP1S.pdf2.EKXJ221ELL331MMP1S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EKXJ221ELL331MMP1S
Tau Wae EKXJ221ELL331MMP1S Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 220V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53911 pcs Pepa Raraunga 1.EKXJ221ELL331MMP1S.pdf2.EKXJ221ELL331MMP1S.pdf
Putanga - Kua tohua 220V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa KXJ Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.24A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF