APSA6R3ELL331MFA5G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APSA6R3ELL331MFA5G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APSA6R3ELL331MFA5G
Kaihanga / Waitohu: Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: APSA6R3ELL331MFA5G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APSA6R3ELL331MFA5G
Tau Wae APSA6R3ELL331MFA5G Kaihanga Nippon Chemi-Con
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 291693 pcs Pepa Raraunga APSA6R3ELL331MFA5G.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa NPCAP™-PSA
Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 565-3063
APSA6R3ELL331MF9JG
PSA6.3VB330MF11
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose