UPW1V152MHD6
NichiconNichicon
UPW1V152MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V152MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V152MHD6.pdf2.UPW1V152MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V152MHD6
Tau Wae UPW1V152MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120468 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V152MHD6.pdf2.UPW1V152MHD6.pdf
Te manawanui 1500µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UPW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1876 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.134A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UPW1V152MHD6 Life @ Temp. -
Hapa 22 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.398" (35.50mm)
Whakaahua nui 1500µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Nga tono 7000 Hrs @ 105°C