UPW1V180MDD1TP
NichiconNichicon
UPW1V180MDD1TP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPW1V180MDD1TP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPW1V180MDD1TP.pdf2.UPW1V180MDD1TP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPW1V180MDD1TP
Tau Wae UPW1V180MDD1TP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 757390 pcs Pepa Raraunga 1.UPW1V180MDD1TP.pdf2.UPW1V180MDD1TP.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UPW Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11449-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.3 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 18µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 18µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPW1V182MHD1TN
UPW1V182MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 142653 pcs
Tikiake: UPW1V182MHD1TN.pdf
RFQ
UPW1V152MHD1TN
UPW1V152MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 147780 pcs
Tikiake: UPW1V152MHD1TN.pdf
RFQ
UPW1V180MDD
UPW1V180MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 18UF 20% 35V RADIAL