UPM1H271MHD6
NichiconNichicon
UPM1H271MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H271MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H271MHD6.pdf2.UPM1H271MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H271MHD6
Tau Wae UPM1H271MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 116977 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H271MHD6.pdf2.UPM1H271MHD6.pdf
Te manawanui 270µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UPM
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Kaihauturu 840mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga UPM1H271MHD6
Life @ Temp. - Hapa 70 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) Whakaahua nui 270µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Nga tono 5000 Hrs @ 105°C