UPM1H2R2MDD
NichiconNichicon
UPM1H2R2MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM1H2R2MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM1H2R2MDD.pdf2.UPM1H2R2MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM1H2R2MDD
Tau Wae UPM1H2R2MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 909693 pcs Pepa Raraunga 1.UPM1H2R2MDD.pdf2.UPM1H2R2MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15743
UPM1H2R2MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 5 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 2.2µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM1H271MPD
UPM1H271MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 254954 pcs
Tikiake: UPM1H271MPD.pdf
RFQ
UPM1H330MED1TD
UPM1H330MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 425073 pcs
Tikiake: UPM1H330MED1TD.pdf
RFQ
UPM1H2R2MDD1TA
UPM1H2R2MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPM1H2R2MDD1TA.pdf
UPM1H270MED1TD
UPM1H270MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: UPM1H270MED1TD.pdf
UPM1H2R2MDD1TD
UPM1H2R2MDD1TD