UHW1V392MHD
NichiconNichicon
UHW1V392MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1V392MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1V392MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1V392MHD
Tau Wae UHW1V392MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 97180 pcs Pepa Raraunga UHW1V392MHD.pdf
Te manawanui 3900µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UHW
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6801 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 3.15A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga UHW1V392MHD Life @ Temp. -
Hapa 10 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
Whakaahua nui 3900µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C