UHW1V561MPD
NichiconNichicon
UHW1V561MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHW1V561MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: UHW1V561MPD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHW1V561MPD
Tau Wae UHW1V561MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 219715 pcs Pepa Raraunga UHW1V561MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UHW Ripple Current @ Low Frequency 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6852
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 19 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF