UHE2A221MHD
NichiconNichicon
UHE2A221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A221MHD.pdf2.UHE2A221MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A221MHD
Tau Wae UHE2A221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203869 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A221MHD.pdf2.UHE2A221MHD.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UHE
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 100V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1674 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 707mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UHE2A221MHD Life @ Temp. -
Hapa 100 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm)
Whakaahua nui 220µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UHE2A221MHD6TN
UHE2A221MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL