UHE2A270MPD
NichiconNichicon
UHE2A270MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UHE2A270MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UHE2A270MPD.pdf2.UHE2A270MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UHE2A270MPD
Tau Wae UHE2A270MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 572668 pcs Pepa Raraunga 1.UHE2A270MPD.pdf2.UHE2A270MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UHE Ripple Current @ Low Frequency 143mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1661
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 630 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Te kaha 27µF