UCY2G820MHD
NichiconNichicon
UCY2G820MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G820MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G820MHD.pdf2.UCY2G820MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G820MHD
Tau Wae UCY2G820MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86133 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G820MHD.pdf2.UCY2G820MHD.pdf
Te manawanui 82µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa UCY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 400V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-13078
UCY2G820MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 805mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UCY2G820MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
Whakaahua nui 82µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Nga tono 12000 Hrs @ 105°C