RNS1C151MDN1PH
NichiconNichicon
RNS1C151MDN1PH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNS1C151MDN1PH
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNS1C151MDN1PH.pdf2.RNS1C151MDN1PH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNS1C151MDN1PH
Tau Wae RNS1C151MDN1PH Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250944 pcs Pepa Raraunga 1.RNS1C151MDN1PH.pdf2.RNS1C151MDN1PH.pdf
Momo Polymer Te manawanui 150µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FPCAP, RNS RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa - Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui 550mA @ 120Hz
Ko te poari Radial, Can Pitch - Hononga 16V
Paa / Case - Ētahi Ingoa 493-14229-3
RNS1C151MDN1PH-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga RNS1C151MDN1PH Life @ Temp. 10 mOhm
Te Whakahaere Arataki 5.5A @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Whakaahua nui 150µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C