RNS1C151MDN1
NichiconNichicon
RNS1C151MDN1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RNS1C151MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RNS1C151MDN1.pdf2.RNS1C151MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RNS1C151MDN1
Tau Wae RNS1C151MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155036 pcs Pepa Raraunga 1.RNS1C151MDN1.pdf2.RNS1C151MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF