PLF1C471MDO1TD
NichiconNichicon
PLF1C471MDO1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLF1C471MDO1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.PLF1C471MDO1TD.pdf2.PLF1C471MDO1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLF1C471MDO1TD
Tau Wae PLF1C471MDO1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203101 pcs Pepa Raraunga 1.PLF1C471MDO1TD.pdf2.PLF1C471MDO1TD.pdf
Momo Polymer Te manawanui 470µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa PLF RoHS Tūnga Tape & Box (TB)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui -
Ko te poari Radial, Can Pitch - Hononga 16V
Paa / Case - Ētahi Ingoa 493-14115-2
493-14115-2-ND
PLF1C471MDO1TD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga PLF1C471MDO1TD Life @ Temp. 9 mOhm
Te Whakahaere Arataki 6.1A @ 100kHz Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Whakaahua nui 470µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C