| Tau Wae | PLF1C471MDO1TD | Kaihanga | Nichicon |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 203101 pcs | Pepa Raraunga | 1.PLF1C471MDO1TD.pdf2.PLF1C471MDO1TD.pdf |
| Momo | Polymer | Te manawanui | 470µF |
| Te Rahi Whenua Whenua | 0.197" (5.00mm) | Rahi / Rahi | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Raupapa | PLF | RoHS Tūnga | Tape & Box (TB) |
| Ripa Tae - Raatau Rawa | General Purpose | Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui | - |
| Ko te poari | Radial, Can | Pitch - Hononga | 16V |
| Paa / Case | - | Ētahi Ingoa | 493-14115-2 493-14115-2-ND 493-14115-3 PLF1C471MDO1TD-ND |
| Tae Mahi | -55°C ~ 105°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 18 Weeks |
| Waehanga Kaihanga | PLF1C471MDO1TD | Life @ Temp. | 9 mOhm |
| Te Whakahaere Arataki | 6.1A @ 100kHz | Hapa | - |
| Teitei - Tae (Max) | 0.512" (13.00mm) | Whakaahua nui | 470µF ±20% 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | ±20% | Whakaahuatanga | CAP ALUM POLY 470UF 20% 16V T/H |
| Nga tono | 2000 Hrs @ 105°C |