LGX2H560MELZ25
NichiconNichicon
LGX2H560MELZ25 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGX2H560MELZ25
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGX2H560MELZ25.pdf2.LGX2H560MELZ25.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGX2H560MELZ25
Tau Wae LGX2H560MELZ25 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52623 pcs Pepa Raraunga 1.LGX2H560MELZ25.pdf2.LGX2H560MELZ25.pdf
Te manawanui 56µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa LGX
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - Snap-In
Pitch - Hononga 500V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-6770 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 560mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Waehanga Kaihanga LGX2H560MELZ25 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Whakaahua nui 56µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 500V SNAP Nga tono 5000 Hrs @ 105°C