LGX2H471MELC58
NichiconNichicon
LGX2H471MELC58 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGX2H471MELC58
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGX2H471MELC58.pdf2.LGX2H471MELC58.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGX2H471MELC58
Tau Wae LGX2H471MELC58 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11832 pcs Pepa Raraunga 1.LGX2H471MELC58.pdf2.LGX2H471MELC58.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGX Ripple Current @ Low Frequency 2.03A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.9029A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa 493-6769
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 2.362" (60.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose