F971E225MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F971E225MBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971E225MBA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.F971E225MBA.pdf2.F971E225MBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971E225MBA
Tau Wae F971E225MBA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 284437 pcs Pepa Raraunga 1.F971E225MBA.pdf2.F971E225MBA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa F97 Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa F971E225MBAAVX Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm)
Ngā āhuatanga High Reliability Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.8 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 3.8 Ohm
Te kaha 2.2µF