F971E156KNC
NichiconNichicon
F971E156KNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F971E156KNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 25V 10% 2917
Ngā Rauemi: F971E156KNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F971E156KNC
Tau Wae F971E156KNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117106 pcs Pepa Raraunga F971E156KNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Momo Molded Te manawanui 15µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F97
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6611-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F971E156KNC Life @ Temp. 700 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga High Reliability
Whakaahua nui 15µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 700 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 25V 10% 2917 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F971E225KBA
F971E225KBA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1411
I roto i te taonga: 254699 pcs
Tikiake: F971E225KBA.pdf
RFQ
F971E156KNC
F971E156KNC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 25V 10% 2917