F951E225KSAAQ2
NichiconNichicon
F951E225KSAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951E225KSAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206
Ngā Rauemi: F951E225KSAAQ2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951E225KSAAQ2
Tau Wae F951E225KSAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4301 pcs Pepa Raraunga F951E225KSAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Momo Conformal Coated Te manawanui 2.2µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato S
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4294-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951E225KSAAQ2 Life @ Temp. 7 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 2.2µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 7 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1206 Nga tono -