F951E225MAAAQ2
NichiconNichicon
F951E225MAAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F951E225MAAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206
Ngā Rauemi: F951E225MAAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F951E225MAAAQ2
Tau Wae F951E225MAAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 350780 pcs Pepa Raraunga F951E225MAAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Momo Conformal Coated Te manawanui 2.2µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.067" W (3.20mm x 1.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2964-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F951E225MAAAQ2 Life @ Temp. 3.2 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 2.2µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 3.2 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F951E225MSAAQ2
F951E225MSAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 2.2UF 25V 20% 1206
I roto i te taonga: 249129 pcs
Tikiake: F951E225MSAAQ2.pdf
RFQ
F951E225MAAAQ2
F951E225MAAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation