F950G227MTAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F950G227MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950G227MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 4V 20% 1411
Ngā Rauemi: F950G227MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950G227MTAAQ2
Tau Wae F950G227MTAAQ2 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 4V 20% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102127 pcs Pepa Raraunga F950G227MTAAQ2.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm)
Raupapa F95, Frameless™ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1411 (3528 Metric) Ētahi Ingoa 478-8374-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae T Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 600 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm Te kaha 220µF