F950G227MTAAQ2
NichiconNichicon
F950G227MTAAQ2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F950G227MTAAQ2
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 220UF 4V 20% 1210
Ngā Rauemi: F950G227MTAAQ2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F950G227MTAAQ2
Tau Wae F950G227MTAAQ2 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 4V 20% 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95534 pcs Pepa Raraunga F950G227MTAAQ2.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 4V
Momo Conformal Coated Te manawanui 220µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato T
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.106" W (3.50mm x 2.70mm) Raupapa F95, Frameless™
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2899-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F950G227MTAAQ2 Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 220µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 220UF 4V 20% 1210 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F950G337KTAAQ2
F950G337KTAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 330UF 4V 10% 1411
I roto i te taonga: 120494 pcs
Tikiake: F950G337KTAAQ2.pdf
RFQ
F950G227MSAAQ2
F950G227MSAAQ2
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 4V 20% 1206
I roto i te taonga: 133002 pcs
Tikiake: F950G227MSAAQ2.pdf
RFQ
F950G227MTAAQ2
F950G227MTAAQ2
Whakaahuatanga: CAP TANT 220UF 4V 20% 1411