F931E106KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F931E106KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931E106KCC
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 10% 2312
Ngā Rauemi: F931E106KCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931E106KCC
Tau Wae F931E106KCC Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113708 pcs Pepa Raraunga F931E106KCC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa F93 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa 478-8304-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae C Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm Te kaha 10µF