F931E106KCC
NichiconNichicon
F931E106KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931E106KCC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 10% 2312
Ngā Rauemi: F931E106KCC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931E106KCC
Tau Wae F931E106KCC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131942 pcs Pepa Raraunga F931E106KCC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Momo Molded Te manawanui 10µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4179-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931E106KCC Life @ Temp. 1.5 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 10µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931D685MAA
F931D685MAA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 6.8UF 20V 20% 1206
I roto i te taonga: 456333 pcs
Tikiake: F931D685MAA.pdf
RFQ
F931E106KCC
F931E106KCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 10UF 25V 10% 2312