F931A156KAA
AVX CorporationAVX Corporation
F931A156KAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A156KAA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 15UF 10V 10% 1206
Ngā Rauemi: F931A156KAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A156KAA
Tau Wae F931A156KAA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 15UF 10V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 693908 pcs Pepa Raraunga F931A156KAA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-8201-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.9 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 15µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 2.9 Ohm Te kaha 15µF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
F931A107MCCAJ6
F931A107MCCAJ6
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 20% 10V 2312
I roto i te taonga: 200229 pcs
Tikiake: F931A107MCCAJ6.pdf
RFQ
F931A107MCC
F931A107MCC
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP TANT 100UF 10V 20% 2312
I roto i te taonga: 68833 pcs
Tikiake: F931A107MCC.pdf
RFQ
Kaihanga: Nichicon
Tikiake: F931A107MCC.pdf
F931A156MAA
F931A156MAA
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 10V 20% 1206
Tikiake: F931A156MAA.pdf
F931A156KAA
F931A156KAA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP TANT 15UF 10V 10% 1206