F931A107KNC
NichiconNichicon
F931A107KNC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931A107KNC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 100UF 10V 10% 2917
Ngā Rauemi: F931A107KNC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931A107KNC
Tau Wae F931A107KNC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64895 pcs Pepa Raraunga F931A107KNC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui 100µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato N
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4130-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931A107KNC Life @ Temp. 600 mOhm
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 100µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 100UF 10V 10% 2917 Nga tono -