UZP1V2R2MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1V2R2MCL1GB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UZP1V2R2MCL1GB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UZP1V2R2MCL1GB.pdf2.UZP1V2R2MCL1GB.pdf3.UZP1V2R2MCL1GB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UZP1V2R2MCL1GB
Tau Wae UZP1V2R2MCL1GB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UZP Ripple Current @ Low Frequency 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-10083-2
UZP1V2R2MCL1GB-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.181" (4.60mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UZP1H3R3MCL1GB
UZP1H3R3MCL1GB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD