UWZ1V221MCL1GS
NichiconNichicon
UWZ1V221MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UWZ1V221MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UWZ1V221MCL1GS.pdf2.UWZ1V221MCL1GS.pdf3.UWZ1V221MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UWZ1V221MCL1GS
Tau Wae UWZ1V221MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa UWZ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae - Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 35V Paa / Case 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Ētahi Ingoa 493-9951-2
UWZ1V221MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 190mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Waehanga Kaihanga UWZ1V221MCL1GS Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Whakaahua nui 220µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Nga tono 1000 Hrs @ 105°C