UWZ0J101MCL1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UWZ0J101MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UWZ0J101MCL1GS.pdf2.UWZ0J101MCL1GS.pdf3.UWZ0J101MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UWZ0J101MCL1GS
Tau Wae UWZ0J101MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UWZ Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF