UWT1H330MCL1GS
NichiconNichicon
UWT1H330MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UWT1H330MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UWT1H330MCL1GS.pdf2.UWT1H330MCL1GS.pdf3.UWT1H330MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UWT1H330MCL1GS
Tau Wae UWT1H330MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UWT Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-2224-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose