UWD0J681MCL1GS
NichiconNichicon
UWD0J681MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UWD0J681MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UWD0J681MCL1GS.pdf2.UWD0J681MCL1GS.pdf3.UWD0J681MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UWD0J681MCL1GS
Tau Wae UWD0J681MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UWD Ripple Current @ Low Frequency 225mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 450mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-9643-2
UWD0J681MCL1GS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 170 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF