UVZ2V4R7MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2V4R7MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2V4R7MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2V4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2V4R7MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2V4R7MPD1TD
Tau Wae UVZ2V4R7MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262194 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2V4R7MPD1TD.pdf2.UVZ2V4R7MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-13562-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2V3R3MPD1TD
UVZ2V3R3MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 855886 pcs
Tikiake: UVZ2V3R3MPD1TD.pdf
RFQ
UVZ2V3R3MPD
UVZ2V3R3MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 691055 pcs
Tikiake: UVZ2V3R3MPD.pdf
RFQ
UVZ2V4R7MPD
UVZ2V4R7MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL