UVZ2F330MHD1TN
NichiconNichicon
UVZ2F330MHD1TN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2F330MHD1TN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2F330MHD1TN.pdf2.UVZ2F330MHD1TN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2F330MHD1TN
Tau Wae UVZ2F330MHD1TN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143710 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2F330MHD1TN.pdf2.UVZ2F330MHD1TN.pdf
Putanga - Kua tohua 315V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 312mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13546-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose