UVZ2E4R7MPD1TA
NichiconNichicon
UVZ2E4R7MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2E4R7MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2E4R7MPD1TA.pdf2.UVZ2E4R7MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2E4R7MPD1TA
Tau Wae UVZ2E4R7MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 454779 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2E4R7MPD1TA.pdf2.UVZ2E4R7MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 39mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 62.4mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2E470MHH
UVZ2E470MHH
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 4679 pcs
Tikiake: UVZ2E470MHH.pdf
RFQ
UVZ2E4R7MPD
UVZ2E4R7MPD
Kaihanga: Nichicon