UVZ2E220MHD1TO
NichiconNichicon
UVZ2E220MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2E220MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2E220MHD1TO.pdf2.UVZ2E220MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2E220MHD1TO
Tau Wae UVZ2E220MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 410931 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2E220MHD1TO.pdf2.UVZ2E220MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 208mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13535-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose