UVZ2DR47MED1TD
NichiconNichicon
UVZ2DR47MED1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2DR47MED1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2DR47MED1TD.pdf2.UVZ2DR47MED1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2DR47MED1TD
Tau Wae UVZ2DR47MED1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1598524 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2DR47MED1TD.pdf2.UVZ2DR47MED1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 17.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-13532-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose